Rolety rzymskie Warszawa

Eleganckie rolety rzymskie, to doskonała alternatywa dla ponadczasowych żaluzji drewnianych lub klasycznych zasłon czy firan. Roleta rzymska to także rodzaj zasłony, które podnoszone są za pomocą mechanizmu koralikowo-łańcuszkowego albo elektrycznego. Pomimo tego, że swoim wyglądem przypominają standardowe rolety, to rolety rzymskie lepiej leżą w ramie okna, ponieważ są znacznie bardziej eleganckie. W momencie podnoszenia rolety rzymskiej tworzy ona ozdobną harmonijkę, co ma kluczowe znaczenie w ramach funkcji dekoracyjnych.

Rolety rzymskie pełnią również praktyczną funkcję, ponieważ chronią przed promieniami słonecznymi, a także spojrzeniami ciekawskich. Wybór różnych rodzajów tkanin wpływa na przepuszczalność światła, zwiększając stopień zaciemnienia, dając lepsze wrażenia użytkownika na przykład podczas bardzo słonecznych dni. Zatem rolety rzymskie są nie tylko jednym ze świetnych elementów dekoracji wnętrz, ale także bardzo funkcjonalnym elementem wyposażenia wnętrza.

Rolety rzymskie na wymiar

Rolety rzymskie na wymiar

Rolety rzymskie szyte na wymiar, tak samo jak żaluzje drewniane pozwalają na idealne dopasowanie do szerokości wnęki okiennej. Nasz sklep oferuje eleganckie, a zarazem praktyczne rolety rzymskie, które precyzyjnie dopasowujemy do ramy okiennej, a także wyglądu konkretnego pomieszczenia, w którym mają się znaleźć. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele rodzajów role rzymskich z mechanizmem sznurkowym, a próbki tkanin mogą Państwo sprawdzić w dni robocze stacjonarnie w sklepie. Wszystkie rolety rzymskie wykonujemy na indywidualne zamówienie klientów, aby zamówione produkty były jak najbardziej funkcjonalne i dopasowane do każdego wnętrza.

Oferujemy Państwu:

  • bezpłatną wycenę,
  • bardzo szybki dojazd do klienta w ramach pobrania wymiarów,
  • szybki czas realizacji zamówienia,
  • kompletny wykonanie montażu rolet.

 

Rolety rzymskie – dlaczego warto je wybrać?

Nowoczesne firany, żaluzje drewniane, a może rolety rzymskie? Każde z rozwiązań posiada swoje zalety. Jednak znajdujące się w naszej ofercie rolety rzymskie to obecnie produkty, które są niezwykle cenione przez klientów, a także takie, które idealnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Rolety rzymskie posiadają dużo zalet, co sprawia, że w coraz większym stopniu odpowiadają użytkownikom. Jakie są największe zalety zastosowania we wnętrzu rolety rzymskiej?

  • funkcjonalność, roleta rzymska zapewnia zarówno kontrolę nad nadmiernym nasłonecznieniem wnętrza, jak i poczucie prywatności w pomieszczeniu
  • walory dekoracyjne, ponieważ bardzo szeroki wybór różnych rodzajów tkaniny czy kolorów pozwala na idealne dopasowanie do każdego wnętrza
  • prosty sposób montażu oraz demontażu
  • wytrzymałość i trwałość, gdzie mechanizm koralikowo-łańcuszkowy doskonale radzi sobie przy źródle ruchu, nawet w przypadku, kiedy tkanina jest ciężka
  • możliwość precyzyjnego dopasowania do każdego wymiaru okna.

Roleta rzymska to doskonały wybór zarówno do salonu, kuchni, jak i pokoju dziecka. Z uwagi na bardzo duży wybór kolorów i tkanin, nasza roleta rzymska jest efektowna i funkcjonalna.

 

Sprzedaż rolet rzymskich na wymiar – Warszawa

U nas mogą Państwo wybrać roletę rzymską, która jest wykończona falbaną, a jej materiał z łatwością można dopasować do każdego wnętrza. Nasze rolety rzymskie na wymiar to przede wszystkim produkty, które są doskonale przygotowane do ramy okiennej w każdym domu.

Oferujemy wybór rolet rzymskich, a atrakcyjne ceny, jakie posiadamy, przyczyniają się do udanych zakupów dla naszych klientów. Oferowane przez nas rolety rzymskie na wymiar to możliwość estetycznego i funkcjonalnego zagospodarowania okien.

Szpilka Szpulka EWA JABŁOŃSKA

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem.
Działamy na terenie Warszawy i mazowsza.

Projekt i realizacja Internet Media. Wszelkie prawa zastrzeżone.