Plisy okienne Warszawa

Poszukujesz plis okiennych w Warszawie?

Plisy okienne to jeden z rodzajów osłon przeciwsłonecznych, które występują w formie sprasowanej w harmonijkę tkaniny, która umieszczana jest na profilach. Plisy zwijane i rozwijane są ręcznie od góry do dołu. W ten sposób możliwa jest dokładna regulacja osłony do odpowiedniego fragmentu okna, przez które wpadają promienie słoneczne. Produkty tego rodzaju można kupić zarówno w gotowej ofercie, jak i na zamówienie.

W naszym sklepie plisy na okno znajdują się w bardzo różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu w bardzo łatwy sposób zostaną dopasowane do każdego wnętrza.

 

Pilsy okienne

Plisy okienne – poznaj ich zalety

Plisy na okna to przede wszystkim nowoczesne rozwiązanie problemu nadmiernego nasłonecznego pomieszczeń w domu oraz biurze. Montujemy plisy w oknach dla większej funkcjonalności, regulując ilość światła, które wpada do pomieszczeń.

 

Decydując się na plisy okienne, zyskujesz:

  • możliwość przysłonięcia całego okna
  • efekt przyciemnionego wnętrza
  • możliwość zasłonięcia wybranego fragmentu okna, aby zapobiec wpadaniu promieni słonecznych
  • możliwość zapobiegania powstawaniu refleksów światła np. na telewizorze lub komputerze
  • nowoczesny, a zarazem efektowny wygląd
    możliwość dopasowania kolru pilsy do wnętrza.

Nasz sklep w Warszawie udostępnia nowoczesne i piękne plisy okienne, które stanowią idealne rozwiązanie praktyczne dla okien, a tym samym podkreślają estetykę wnętrza. Wykonane przez nas plisy posiadają bardzo wysoką jakość produktów również przygotowywanych na wymiar klienta.

Postaw na plisy okienne

Plisy na okna to bardzo nowoczesne rozwiązania, która doskonale sprawdzą się przede wszystkim w przypadku okien dachowych.

Można powiedzieć, że manualne sterowanie plisami okiennymi podobne jest do działania rolety dzień noc, czy dawniej używanych żaluzji. Jednak plisy to przede wszystkim nowoczesność, estetyka oraz uniwersalność.

Z kolei szeroka możliwość dobrania odpowiedniego koloru, łatwość montażu powoduje, że ten rodzaj produktów jest coraz częściej stosowany przez klientów. Sprawdź paletę naszych usług, gdzie posiadamy zarówno plisy bezinwazyjne oraz inwazyjne, a każdy klient może indywidualnie dopasować plisy do własnych potrzeb.

W naszym sklepie wszystkie produkty na wymiar, w tym plisy wykonujemy na zamówienie klienta. Doradzamy w zakresie właściwego wyboru produktów. Staramy się dobrać rozwiązanie na każdą kieszeń. Żaluzje, moskitiery, rolety rzymskie czy materiałowe oraz rolety dzień noc, to rzeczy trwałe i eleganckie. Obsługujemy miasto Warszawa i okolice. Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty plis okiennych, które podkreślą charakter każdego wnętrza.

Szpilka Szpulka EWA JABŁOŃSKA

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem.
Działamy na terenie Warszawy i mazowsza.

Projekt i realizacja Internet Media. Wszelkie prawa zastrzeżone.