Rolety Warszawa Cennik

W naszej ofercie ustalenie ceny rolet rzymskich odbywa się indywidualnie, a końcowa cena rolet rzymskich uzależniona jest od wielu czynników między innymi takich jak: rodzaj zastosowane materiału, mechanizm działania oraz określony wymiar.

Jeżeli szukasz inspiracji do ciekawego ozdobienia własnych okien, to zachęcamy do zapoznania się z dużą ilością rodzajów rolet i rodzaju materiału, które przypadły do gustu setkom klientów. Rozumiemy, że większości nowych klientów zależy na czasie, dlatego jako producent z długim stażem na rynku zapewniamy bezpłatną wycenę i bardzo szybkie terminy realizacji usługi. Korzystając z naszej oferty handlowej rolety rzymskiej, masz możliwość wybierania spośród ogromnej ilości materiałów i kolorów.

Decydując się na zakup naszych produktów tj.: plisy okienne, żaluzje plisowane, żaluzje drewniane, rzymskie rolety, moskitiery, zasłony i firany masz gwarancje otrzymania produktów najwyższej jakości.

W zależności od zamówionych produktów oraz specyfiki pomieszczeń preferujemy różne sposoby montażu, jednak to od Państwa zależy ostateczny wybór i sposób montażu w pomieszczeniu.

 

Całą usługę wykonujemy kompleksowo w kilku etapach:

  • konsultacje w aspekcie potrzeb oraz oczekiwań klienta,
  • spotkanie w domu klienta, gdzie prezentujemy możliwości i propozycje,
  • wykonanie dokładnych pomiarów,
  • przygotowanie indywidualnej wyceny,
  • realizacja i profesjonalny montaż wybranych produktów.

 

Cennik rolet w naszym sklepie dostosowany jest do indywidualnych preferencji, możliwości i oczekiwań klientów. Z kolei nasze usługi realizujemy zarówno na terenie Warszawy jak i w okolicznych miejscowościach. Znajdź to czego szukasz dla swojego wnętrza.

Szpilka Szpulka EWA JABŁOŃSKA

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem.
Działamy na terenie Warszawy i mazowsza.

Projekt i realizacja Internet Media. Wszelkie prawa zastrzeżone.