Żaluzje drewniane Warszawa

Poszukujesz drewnianych żaluzji w Warszawie?

Żaluzje drewniane to wciąż popularne przesłony okienne, które stosowane są jako funkcjonalne wyposażenie wnętrz.

Większość klientów, którzy decydują się na wykorzystanie materiału lamelki do swoich domów, to przede wszystkim osoby, które cenią sobie praktyczność i minimalizm.

Żaluzje to zdecydowanie ponadczasowa elegancja, która będzie pasowała do większości mieszkań. Oferujemy dużą paletę produktów, które sprawdzą się idealnie jako osłony zarówno do sypialni, jak i do kuchni. U nas zamówisz lamele na wymiar, które samodzielnie zamontujesz na trwałych uchwytach przymocowanych do okna.

Żaluzje drewniane to produkty, które doskonale wyglądają z każdej strony, co sprawia, że mogą zostać wykorzystane w szybie zamiast popularnych zasłon.

Żaluzje drewniane
żaluzja drewniana

Żaluzje drewniane – montaż

Montaż żaluzji drewnianych to czynność prosta, którą możne każdy wykonać we własnym zakresie. Rolety i żaluzje mogą także stylowo, a przede wszystkim funkcjonalnie zdobić wnękę okienną.

Jest to rozwiązanie, które nadal cieszy się dużą popularnością, a ze względu na różne sposoby montażu, wykorzystanie żaluzji drewnianych skutecznie chroniło będzie pomieszczenia przed drażliwymi promieniami słonecznymi. Drewniane żaluzje należy zamontować w listwach przyszybowych. Tym samym żaluzja pozioma musi być odpowiednio dopasowana w ramę okienną i listwę maskującą.

Tworzą one swego rodzaju system połączonych ze sobą w odpowiedniej szerokości lameli. Do montażu żaluzji drewnianych niepotrzebne są specjalne narzędzia, ponieważ składają się one z bardzo prostego mechanizmu, który w łatwy sposób można wpasować we wszystkie wnęki okienne w domu. Zatem, czy każdy jest w stanie samodzielnie zamontować żaluzje w mieszkaniu? Oczywiście, że tak. Należy pamiętać, że produkt wykonany jest w taki sposób, aby współgrał z wnęką okienną.

 

 

Żaluzje drewniane produkowane z wysokiej jakości drewna na wymiar

Drewniane żaluzje to nadal bardzo popularne rozwiązanie w aspekcie skutecznej ochrony przed promieniami słońca.

W naszym sklepie stawiamy na naturalne piękno, dlatego też nasze żaluzje wykonujemy zarówno z drewna, jak i bambusa. Wszystkie produkty wykonujemy na wymiar, dzięki temu są one doskonale dopasowane do okien, tworząc przy tym idealny efekt wizualny.

Wykorzystanie żaluzji drewnianych to przede wszystkim postawienie na komfort, ponieważ każde pomieszczenie, które posiada żaluzję, można odseparować od promieni słonecznych. Zamawiając żaluzje drewniane w naszym sklepie, mają Państwo pewność, że wymiary będą się zgadzały z wnęką okienną, a eleganckie sznurki lub pokrętło ułatwią codzienne sterowanie i dodadzą charakteru do każdego wnętrza. Wybór żaluzji drewnianych w naszym sklepie jest bardzo duży, a ich różny poziom układu listków świetnie prezentuje się w świetle szyby. Tym samym lamele charakteryzują się prostotą, co pozwala na to, aby łatwo je montować i w razie usterki łatwo dopasować nowy element wymienny.

 

Szpilka Szpulka EWA JABŁOŃSKA

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem.
Działamy na terenie Warszawy i mazowsza.

Projekt i realizacja Internet Media. Wszelkie prawa zastrzeżone.