Szycie zasłon Warszawa

Dekoracje okienne to bardzo popularny, a w zasadzie niezastąpiony element aranżacji okien.

Współcześnie wykorzystanie w oknach rolet rzymskich jest bardzo popularne, głównie z uwagi na ich funkcjonalność.

Jednak dekoracja okien za pomocą firan i zasłon to zdecydowanie najlepszy sposób podkreślenia oryginalnego stylu. Dekoracja okienna, do której wykorzystuje się zasłony na wymiar, które szyte są z wysokiej jakości materiałów, nadaje wnętrzu niepowtarzalny klimat. Jako pracownia, a zarazem studio dekoracji okien szyjemy firany i zasłony, które nadają niepowtarzalnego charakteru pomieszczeniom, w jakich są wieszane. To właśnie wykorzystanie zasłony oraz odpowiednich dodatków, szczególnie w salonie czy sypialni pozwala na nadanie unikalnego klimatu wnętrzu.

Szycie zasłon Warszawa

Zasłony na wymiar – idealna dekoracja wnętrz

Profesjonalne szycie firan i zasłon to dla nas coś więcej niż wykonywanie codziennych obowiązków.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne są detale, dzięki którym osłony okienne stają się kompleksową dekoracją okien. Nasze ogromne doświadczenie pozwala nam na realizowanie usług na najwyższym poziomie. Nasze studio dekoracji okien mieści się na terenie Warszawy i od wielu lat współpracujemy zarówno z firmami, jak i klientami indywidualnymi. Naszą specjalnością są rolety rzymskie, a także szycie firan i zasłon, które odmienią każde wnętrze.

W naszym salonie w Warszawie każdy z pracowników posiada bardzo bogate doświadczenie, dzięki czemu każdy z klientów korzystając z usługi, ma pewność, że efekt końcowy będzie oryginalny, a użycie najwyższej jakości tkanin jest dla nas standardowym działaniem. Każda realizacja to duże wyzwanie, które wykonujemy zawsze z pełnym zaangażowaniem. Wnętrza, jakie zostały przez nas odmienione, to efekt indywidualnego podejścia do każdego zlecenia. Z kolei wszystkie gotowe produkty, jakie znajdują się w naszej ofercie m.in. plisy, narzuty, karnisze, żaluzje, obrusy, czy poduszki to najwyższej jakości rzeczy.

 

Szycie zasłon na zamówienie w Warszawie

Współcześnie żaluzje aluminiowe, a także rolety rzymskie, to elementy dekoracyjne, które w zdecydowanie mniejszym stopniu stosowane są przede wszystkim w mieszkaniach i domach. Dekoracje okienne takie jak zasłony na wymiar to ozdoby okienne, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Warto zaznaczyć, że firany i zasłony to elementy, które idealnie zdobią każde wnętrze. W naszym salonie mogą Państwo wybierać wśród wielu rodzajów tkanin, z jakich wykonane są dekoracje przystosowane do każdego wnętrza.

Wizyta w naszym salonie umożliwi Państwu zapoznanie się z dokładną ofertą wszystkich rolet, firan, zasłon oraz tkanin, z jakich wykonywane są nasze produkty. Zajmujemy się także szyciem obrusów, ale przede wszystkim zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej flagowej oferty, jaką są zasłony i firany szyte na wymiar. Z przyjemnością pomożemy Państwu w stworzeniu niepowtarzalnej i spójnej kompozycji w ramach dobrania odpowiedniej dekoracji okiennej.

Szpilka Szpulka EWA JABŁOŃSKA

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem.
Działamy na terenie Warszawy i mazowsza.

Projekt i realizacja Internet Media. Wszelkie prawa zastrzeżone.