Galeria

Nasze realizacje

Nie masz pomysłu na aranżację swojego wnętrza? A może wręcz przeciwnie — pomysłów Ci nie brakuje, ale masz trudność z wybraniem odpowiednich dodatków i dekoracji, które będą doskonale wpasowywać się w styl Twojego mieszkania? Bez obaw, z nami poradzisz sobie z każdą aranżacyjną zagwozdką! Sprawdź nasze dotychczasowe realizacje, w których zobaczysz, jak pięknie i świeżo mogą wyglądać dekoracje okienne – czy to majestatyczne firany do salonu, czy minimalistyczne rolety w sypialni. Wierzymy, że to pomoże Ci odnaleźć inspirację i udowodni, że jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie.

Nasza praca to nie tylko tekstylia do salonów czy sypialni – nasza oferta to także rolety, zasłony czy firany do kuchni, które nadadzą pomieszczeniom ciepłego, przytulnego charakteru, a jednocześnie eleganckiego i stylowego wyglądu.

Niech nasze projekty staną się Twoją inspiracją! Obejrzyj galerię i wyobraź sobie, jak nasze dekoracje okienne mogą odmienić Twoje wnętrze. Skontaktuj się z nami, aby omówić swoje pomysły i rozpocząć wspólną przygodę z tworzeniem pięknych, funkcjonalnych i unikalnych dekoracji okiennych.

Szpilka Szpulka EWA JABŁOŃSKA

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem.
Działamy na terenie Warszawy i mazowsza.

Projekt i realizacja Internet Media. Wszelkie prawa zastrzeżone.